sprachen DEUTSCH Italiano Türkçe Español Język Polski Français ENGLISH

„Kalite tesadüf değildir!“

Institut PieldnerÜretim tesisimiz geniş çaplı olarak denetlenmekte ve kontrol edilmektedir. Bu, yetkili Veterinerlik tarafından yasal yükümlülüklerin gerekliliklerine uygun gerçekleşmekte ve bunun ötesinde gönüllü olarak bağımsız ve akredite İNSTİTUT PİELDNER (Pieldner Enstitüsü) yoluyla gerçekleşmektedir. Böylece, kendimiz için belirlediğimiz yüksek kalite standartlarını yerine getirmekteyiz. EURA-DÖNER-Kalite Standart'ı iç ve dış denetimler yoluyla kontrol edilmekte ve düzenli olarak teyit edilmektedir. HACCP-Konseptimiz objektif olup, anlaşılabilir ve günlük çalışmamız için önem taşımaktadır.

 

Bu amaçla biz, müşterilerimize ve toptan alıcılarımıza karşı örn.: DAIMLER, ALCATEL, SIEMENS, EUREST Deutschland-Compas Group., kendi inancımızdan dolayı yükümlülük altına girmekteyiz.

 

EURA-DÖNER'imizin üretimi, en yeni ve etkin üretim yöntemlerine göre gerçekleştirilmektedir. Bunlar arasında, EURA-DÖNER dilimlerinin kalınlığını ve çapını milimetrik ve tam gramajında üretme imkanı sağlayan bir dolum makinesi geliştirilmiştir. Kesinlikle bir ilk - yalnızca Almanya'da değil!

 

Tedarikçilerimiz, tarafımızdan itinalı bir şekilde seçilmekte ve istisnasız aynı şekilde kontrol edilmiş işletmelerdir. Dana, sığır, hindi ve piliçten elde edilen kalite kontrollü etler itinalı işlem aşamalarında ve özel, geleneksel tarifler sayesinde günümüzde tanınan ve sevilen "EURA-DÖNER" ürünü olarak işlenmektedir.

 

Tüm imalat süreçleri modern üretim teknolojilerimiz ve kalite güvence sistemlerimiz sayesinde eksiksiz belgelenmektedir. Böylece kesilen hayvandan hazır döner şişine kadar ürünün takip edilebilirliğini garanti edebilmekteyiz.