sprachen DEUTSCH Italiano Türkçe Español Język Polski Français ENGLISH

„Jakość nie jest przypadkowa!“

Institut PieldnerNasz zakład produkcyjny jest wszechstronnie nadzorowany i kontrolowany. Następuje to zgodnie z ustawowymi wymogami przez kompetentny Zakład Weterenaryjny a pozatym, w sposób dobrowolny, przez niezależny, akredytowany INSTYTUT PIELDNERA. Jakościowy standart EURA-DÖNER kontrolowany jest przez wewnętrzne i zewnętrzne audity i regularnie potwierdzany. Nasz HACCP – Koncept jest objektywny, możliwy do kontrolowania i wartościowy dla naszej codziennej pracy.

 

Do tego zobowiązujemy się z własnego przekonania wobec naszych klientów i hurtowników, jak n.p.: DAIMLER, ALCATEL, SIEMENS, EUREST Deutschland-Compas Group.

 

Produkcja naszych EURA-DÖNER przebiega wg najnowszych, efektywnych metod produkcji. Skonstruowano więc m.in. maszynę napełniającą, która oferuje możliwość produkcji plastrów EURA-DÖNER w grubości i średnicy dokładnie co do milimetra i gramatury. Absolutna nowość - nie tylko w Niemczech!

 

Nasi dostawcy wyszukiwani są przez nas świadomie i są to również zakłady bez wyjątku audytowane. Sprawdzone pod kątem jakości mięso cielęce, wołowe, indycze i drobiowe przerabiane jest w starannych etapach i z dodatkiem specjalnych, tradycyjnych receptur do znanego dziś i popularnego produktu "EURA-DÖNER".

 

Wszystkie procesy przygotowania dokumentowane są w sposób kompletny przez nasze technologie produkcji i systemy zapewnienia jakości. Dzięki temu jesteśmy w stanie gwarantować możliwość prześledzenia produktu od uboju aż do gotowego rożna döner.